Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Plany treningowe

Ta sekcja systemu informatycznego Profi Diet jest adresowana do specjalistów w zakresie dietetyki sportowej, którzy obok programów żywieniowych mają kompetencje w zakresie układania planów treningowych.

 

To idealne rozwiązanie dla trenerów personalnych i dietetyków pracujących w klubach fitness. Korzystają z niego głównie dietetycy sieci Fit Dietetyk. System umożliwia generowanie złożonych programów treningu siłowego i aerobowego. W bazie systemu znajduje się blisko 200 ćwiczeń na przyrządach jak również z wolnymi ciężarami.

 

Po ustaleniu priorytetów: płeć, wiek, cel treningu, oprogramowanie systemu samoistnie ustala zakres proponowanych ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe, ilość wykonywanych serii, przerwy czasowe pomiędzy ćwiczeniami, jak również przedstawia dokładny opis wykonania każdego ćwiczenia. Osoba prowadząca danego klienta może także tworzyć własne bazy ćwiczeń, a następnie w szybki sposób je wykorzystywać w układaniu indywidualnych planów treningowych. To rozwiązanie informatyczne pozwala rozszerzyć zakres oferowanych usług i tym samym generować dodatkowe przychody finansowe.

Copyrights ©2023: DietetykPraca.pl