Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Dobry Dietetyk

Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jest obecnie największą siecią franczyzową w Polsce. Funkcjonuje na rynku od 2006 roku, jednak rozwój tego projektu został zapoczątkowany już w roku 2003. Można więc powiedzieć, że realizacja tego przedsięwzięcia trwa już ponad dekadę.

 

Obecnie sieć Dobrego Dietetyka skupia ponad 200 placówek na terenie całego kraju i przyjmuje w swoich poradniach kilka tysięcy osób miesięcznie. Bardzo duże doświadczenie, najlepiej rozpoznawalna marka, szeroko zakrojona reklama, wysoko zaawansowane narzędzia pracy – to wszystko pozwala przyłączającym się poradniom w bardzo szybkim tempie zaistnieć na rynku.

 

Jak wynika z analizy umów franczyzowych ostatnich 2 lat, coraz większy udział osób zasilających szeregi sieci Dobry Dietetyk to osoby, które już prowadziły wcześniej poradnie dietetyczne samodzielnie, a mimo to decydują się rezygnować z takiej formy działania na rzecz dalszej promocji utrwalonej już marki.

 

Dzięki projektowi Dobrego Dietetyka wielu franczyzobiorców nie tylko odniosło sukces w poradnictwie indywidualnym, ale także rozwinęło swój potencjał biznesowy. Wielu franczyzobiorców sieci posiada już od kilku do kilkunastu własnych poradni dietetycznych i zatrudnia w nich własnych dietetyków.

 

Projekt Dobry Dietetyk zainspirował również bardzo dużą ilość osób do rozpoczęcia i ukończenia studiów dietetycznych, a w niektórych przypadkach również zdobycia tytułów naukowych.

Copyrights ©2023: DietetykPraca.pl