Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Fit Dietetyk

W 2013 roku Agencja Promocji Zdrowia, zainspirowana sukcesem rynkowym Dobrego Dietetyka podjęła próbę utworzenia dodatkowego projektu sieciowego ukierunkowanego na branżę sportową i fitness. Tak zrodziło się Centrum Żywienia Sportowego Fit Dietetyk. Wdrożenie tego projektu nie było przypadkowe lecz podyktowane dużymi potrzebami rynkowymi. Obecnie coraz większa ilość osób kierunkuje swoje wykształcenie na dietetykę sportową, co z jednej strony jest całkowicie oczywiste. XXI wiek to kult ciała, sprawności i młodości. Niezwykle intensywnie rozwija się branża fitness i wellness. Nieodzownym elementem wspierającym usługi tej branży jest dietetyka. Obecnie każdy perspektywicznie rozwijający się klub fitness powinien posiadać w swoim zakresie usług porady dietetyka. Dlatego firma postanowiła wyjść ku potrzebom branży oferując kompleksowe wsparcie dla świadczenia takich usług przez kluby fitness, trenerów personalnych czy ośrodki SPA.

 

Projekt Fit Dietetyk nie tylko bardzo szybko przyjął się na rynku, ale uzyskał także uznanie i wsparcie środowisk naukowych i ośrodków opiniotwórczych.

 

Projekt uzyskał między innymi rekomendację Zakładu Dietetyki i Suplementacji przy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a także zdobył Złoty Medal na Targach Fit EXPO w Poznaniu.

Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
Get Adobe Flash Player
Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
Get Adobe Flash Player
Copyrights ©2024: DietetykPraca.pl