Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Historie sukcesu

Pierwszy dzień drogi do sukcesu

Ewa Wołyniec

Na pewnym etapie mojego życia zapragnęłam stabilizacji i spokoju. Do osiągnięcia tego celu była mi niezbędna dobra praca, a biorąc pod uwagę niedawną przeprowadzkę do nowego miasta i fakt że zostałam mamą nie ułatwiały mi znalezienia pracy. Niemniej postanowiłam spróbować.

W trakcie przeglądania ofert w internecie trafiłam na stronę www.dietetykpraca.pl i ... bardzo zaczytałam się w jej treści. Oferta nawiązania współpracy i przystąpienia za pośrednictwem portalu Dietetykpraca.pl do jednej z sieci franczyzowych wydała mi się niezwykle interesująca, ponieważ w swojej przyszłej pracy chciałam się realizować, a jednocześnie rozwijać i zdobywać wiedzę. Nie bez znaczenia była dla mnie informacja, że doradcy zawodowi z Portalu oferują pomoc nie tylko doraźną w pozyskaniu pracy lub otwarciu działalności, ale na późniejszym etapie kariery zawodowej również pomagają w jej kształtowaniu i podejmowaniu ważnych zawodowo decyzji.

 

Po przejrzeniu kilku stron postanowiłam spróbować i nawiązać bezpośredni kontakt z firmą. Na odpowiedź nie musiałam długo czekać. Następnie zadzwoniłam do Pani, która została mi przyporządkowana jako doradca zawodowy. Z pierwszej rozmowy pamiętam tylko tyle że mówiłam, mówiłam i mówiłam ... na co uzyskałam krótko brzmiącą odpowiedź: "pomogę Pani", i to były prawdziwe słowa. Moje wszelkie obawy prysnęły w momencie pierwszej rozmowy telefonicznej. Bardzo miła i rzeczowa rozmowa oraz osobowość doradcy sprawiły, że zdecydowałam się pojechać na wstępną rozmowę w sprawie współpracy do siedziby Agencji Rozwoju Biznesu. Na miejscu zastałam równie przyjazną atmosferę i wraz z doradcą krok po kroku ułożyliśmy plan działania.

 

Później pozostało mi tylko podjąć decyzję i rozpocząć przygotowania do otwarcia swojej poradni dietetycznej. Z perspektywy czasu widzę, że to właśnie osobowości tworzące zespół Portalu DietetykPraca.pl sprawiły, iż decyzję tę podjęłam z wielką łatwością i bez obaw. Przyznam, że rozważałam również nawiązanie współpracy z innymi podmiotami z branży dietetycznej, ale nie wywarły one na mnie tak pozytywnego wrażenia.

 

Na każdym etapie działalności mogłam i mogę liczyć na pomoc. Przerażająca perspektywa procedur pozyskania środków na rozpoczęcie działalności oraz rozwoju gabinetu dietetycznego i zaistnieniu na rynku lokalnym okazały się możliwe i przystępne. Obecnie, kiedy staję przed wyborami mającymi przełożenie na mój biznes, często nadal korzystam z porady doradcy zawodowego, ponieważ rozsądne wydaje mi się bazować  na obiektywnym i bogatym doświadczeniu specjalistów.

 

W sieci franczyzowej jestem już od 8 miesięcy i wciąż zadziwia mnie gotowość do pomocy i szczerość w relacjach osób pracujących w biurze. Zawsze chciałam pracować w firmie, gdzie ludzie pozostają sobą i gdzie jest okazja do nawiązania głębszych relacji. To właśnie dlatego uważam swój wybór za trafny. Prowadzę swoją własną poradnię dietetyczną, moja pozycja na rynku jest stabilna, a po pracy mogę bez zbędnego stresu realizować się na innych płaszczyznach w życiu. DietetykPraca.pl to Portal który ma duszę i szanuje godność człowieka oraz dba o najmniejsze szczegóły, które sprawiają, że praca staje się przyjemna. Dziękuję wszystkim którzy umocnili mnie na mojej drodze do sukcesu, dziękuję za wsparcie i wiarę, że marzenia można spełniać.

 

Kochająca mama i kobieta sukcesu

Ilona Jadwińska

Pani Ilona prowadzi swój własny gabinet dietetyczny. Pogodzenie pracy zawodowej z macierzyństwem nie jest łatwe, ale gdy się naprawdę czegoś bardzo pragnie, to nie ma rzeczy niemożliwych. I tak było w tym przypadku.

Prawdziwy sukces odnosi się wtedy, kiedy się kocha to co się robi. A praca to jej wielka pasja. Na co dzień jest mamą trójki dzieci. Najstarszy to syn w wieku 7 lat oraz dwie córki, jedna ma niespełna 3 lata, druga zaledwie 7 miesięcy.

 

Powrót do pracy zawodowej po narodzinach najmłodszej córki był dla Pani Ilony tylko kwestią dobrej organizacji czasu oraz obowiązków. Początkowo nie było łatwo wszystko ze sobą pogodzić, były chwile zwątpienia  czy podoła, ale z czasem nauczyła się tak organizować  czas, aby móc pogodzić bezgraniczną miłość do dzieci z potrzebą samorealizacji. To wszystko byłoby znacznie trudniejsze gdyby nie pomoc ze strony męża oraz przede wszystkim dziadków na których zawsze może liczyć.

 

Jednakże największe znaczenie ma tu zawód jaki wykonuje, ponieważ dużą zaletą pracy dietetyka jest nienormowany czas pracy. Sama ustala kiedy i ile godzin chce pracować, większość pracy wykonuje w domu, dzięki czemu z powodzeniem potrafi pogodzić obowiązki zawodowe z wychowywaniem dzieci.  

 

Grunt to zachować właściwą równowagę pomiędzy rolą mamy, a rolą kobiety spełnionej zawodowo. Rodzina jest dla niej najważniejsza, ale nie zapomina o swoim rozwoju, bowiem według niej szczęśliwa, spełniona mama, to szczęśliwe dzieci.

Ilona Jadwińska - galeria(fot. Weronika Swakoń)

Otworzyłam swój gabinet zaraz po studiach

Katarzyna Mazgaj

Szczerze polecam współpracę z Zespołem DietetykPraca. Dzięki nim, a w szczególności Pani Marcie Kołatek, dzisiaj jestem właścicielem gabinetu dietetycznego.

Moja współpraca z portalem Dietetykpraca.pl trwa od września 2014 roku. Wszystko zaczęło się niewinnie od odwiedzenia strony www.dietetykpraca.pl . Wysłałam wiadomość e-mail z zapytaniem, jak wygląda pomoc w założeniu własnego gabinet dietetycznego. Odpowiedź otrzymałam bardzo szybko. Moim opiekunem została Pani Marta  - zadzwoniła do mnie i bardzo szczegółowo omówiła w jaki sposób mogą pomóc mi w otwarciu gabinetu.

 

Byłam wówczas świeżo po studiach, nie miałam własnego zaplecza finansowego, by w ogóle myśleć o własnej firmie, ale Zespół DietetykPraca miał również rozwiązanie właśnie dla takich osób jak ja. Pomogli mi w pozyskaniu środków z PUP na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

 

Doradca z Portalu wypełnił ze mną krok po kroku cały wniosek, pomógł w znalezieniu odpowiedniego miejsca na gabinet, wynegocjowaniu korzystnych warunków dzierżawy, w przygotowaniu kosztorysu i wielu innych rzeczach w których nie miałam jeszcze doświadczenia, a które okazały się niezbędne przy zamiarze prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  Wniosek oczywiście został zaakceptowany i otrzymałam fundusze, za które mogłam zakupić najpotrzebniejszy sprzęt do wyposażenia gabinetu. Doradca nadal przez cały jest ze mną  w kontakcie, zawsze cierpliwie odpowiadała na każdy mój e-mail, każde moje zapytanie, podnosi na duchu i pomaga się przygotować do realizacji nowych projektów.

 

Dzięki DietetykPraca nawiązałam współpracę z siecią Dobry Dietetyk, dzięki czemu nie muszę bać się o stronę marketingową mojej poradni. W ramach współpracy zapewnili mi dostęp do programów, materiałów reklamowych, posiadam własną stronę www, a co najważniejsze mogę liczyć na ich fachową pomoc jeśli chodzi o prowadzenie poradni.

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie zachęcam do współpracy z Zespołem DietetykPraca, warto, bo dzięki temu możesz spełnić swoje zawodowe cele.

 

Copyrights ©2023: DietetykPraca.pl