Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Największe systemy dietetyczne w Polsce

Ten dział naszego serwisu został w całości poświęcony tematyce uruchamiania gabinetów dietetycznych w tzw. systemie franczyzowym, czyli modelowi prowadzenia działaności poradniczej pod znanym i rozpoznawalnym logo.

 

W celu zobrazowania zasad działania poradni w systemie sieciowym posłużyliśmy się opisaniem modelu franczyzowego dwóch największych i najbardziej znanych projektów franczyzowych w Polsce: Dobry Dietetyk (dietetyka medyczna) i Fit Dietetyk (dietetyka sportowa), które obecnie skupiają ponad 200 gabinetów dietetycznych w kraju.

 

Powodzenie tych bardzo dynamicznie rozwijających się projektów sieciowych bez wątpienia leży u podstaw precyzyjnie opracowanego modelu działania, który nawet osobom bez większej praktyki zawodowej pozwala w bardzo szybkim tempie zaistnieć na rynku i stworzyć wyraźną przewagę nad istniejącą konkurencją.

 

Aby lepiej zrozumieć potencjalne korzyści wynikające z uruchamiania poradni dietetycznej w systemie franczyzowym przedstawimy krok po kroku wszystkie jego elementy. Na podstawie sieci Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk prześledzimy jak zbudowana jest struktura pomocy merytorycznej, doradczej i marketingowej w prezentowanej firmie franczyzodawcy i spróbujemy sobie odpowiedzieć dlaczego tak wiele osób decydujących się na ten rodzaj współpracy może liczyć na szybki rozwój swoich poradni.  

Copyrights ©2024: DietetykPraca.pl