Dietetyk Praca

Gabinet pod znaną marką

 
Program który zapewnił sukces

Wielu może dziwić, dlaczego nieznana na początku marka, która nie miała żadnego budżetu, wsparcia reklamowego, rekomendacji stała się w ciągu kilku lat największą siecią poradni dietetycznych w Polsce. Dlaczego tak niezliczona rzesza dietetyków powierzyła swój dalszy rozwój nieznanemu projektowi?

 

Budowa i realizacja tego projektu wymagała na początku przede wszystkim zdefiniowania potrzeb dietetyków. Czego naprawdę szukają, co jest ich największą bolączką w pracy, co ogranicza ich rozwój, itp.

Od samego początku projekt był adresowany dla osób, które pragną odnieść w branży dietetycznej sukces, przyjmować w swoich poradniach minimum kilkadziesiąt osób miesięcznie i dalej prężnie rozwijać swoje placówki w różnych lokalizacjach. Do tego oczywiście potrzebne są odpowiednie narzędzia pracy.

 

Bez wątpienia najbardziej istotnym atutem, który umożliwia obsługiwanie pacjentów na szeroką skalę jest odpowiedni program komputerowy. Obecnie takich programów na rynku jest bardzo wiele, jednak ich wspólną wadą jest cały czas to, że dietetyk zmuszony jest poświęcać w nich i tak sporą ilość czasu.

 

Nawet najbardziej popularne programy komputerowe, często również rekomendowane marketingowo przez uczelnie są teoretycznie rozbudowane, ale niestety kompletnie niepraktyczne, co niestety wydłuża czas pracy dietetyka

Copyrights ©2024: DietetykPraca.pl