Dietetyk Praca

Blog

Studiuj i pracuj jako dietetyk
05 października, 2019

Studiuj i pracuj jako dietetyk

Już 19.10.2019 na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbędzie się wyjątkowe spotkanie łączące możliwość rozpoczęcia studiów podyplomowych w zakresie dietetyki sportowej i suplementacji przy jednoczesnej możliwości znalezienia pracy jako dietetyk kliniczny lub sportowy

Kto może wziąć udział?

Tak naprawdę każdy kto jest dietetykiem lub ma wykształcenie pokrewne. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób które szukają ciekawych ofert pracy w zawodzie dietetyka lub są otwarte na podjęcie własnej, indywidualnej ścieżki zawodowej.

Ogromne korzyści z tego spotkania mogą wynieść nie tylko dietetycy, ale także trenerzy personalni, którzy dodatkowo chcą rozwinąć się na płaszczyźnie dietetyki i suplementacji w treningu sportowym.  

Jeżeli ktoś nie szuka pracy a jedynie poszerzenia swoich kompetencji w dietetyce sportowej, to również powinien się pojawić. Będzie bowiem możliwość porozmawiania z pracownikami dydaktycznymi jak również okazja bezpośredniego zapisania się na studia podyplomowe już od listopada! 

Co będzie na spotkaniu?

W pierwszej kolejności zostaną zaprezentowane najważniejsze zagadnienia dotyczące obecnego rynku pracy w zawodzie dietetyka. Następnie słuchacze zapoznają się z ofertami pracy jak również możliwościami dotyczącymi uruchomienia własnego gabinetu dietetycznego. W dalszej części kadra dydaktyczna AWF Katowice opowie o możliwościach kształcenia w zakresie dietetyki sportowej oraz przedstawi oferty pracy w tym zakresie. Na koniec każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne oraz specjalny formularz aplikujący na konkretne stanowisko pracy. 

Gdzie spotkanie się odbędzie, kiedy i ile będzie trwało?

Spotkanie odbędzie się 19.10.2019 (sobota) o godz. 11.00 w Auli AWF Katowice. O szczegółach każdy uczestnik zostanie powiadomiony przez organizatora telefonicznie po wysłaniu swojego zgłoszenia. Na spotkanie przewidziane jest ok. 3 godzin. 

Ile to kosztuje?

Uczestnictwo w tym spotkaniu jest całkowicie bezpłatne! Jednak udział w nim będą mogły wziąć tylko osoby, które wyślą swoje zgłoszenie do dnia 16.10.2019 (środa). 

Czy takie spotkanie będzie jeszcze w innym terminie?

W przyszłości być może tak , ale w tym roku jest to jedyne takie spotkanie. Kolejna edycja odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu 2020, dlatego naprawdę warto tego nie ominąć. 

Gdzie można się zapisać?

Zgłoszenia można wysyłać na adres: kontakt@dietetykpraca.pl lub rekrutacja@apz.pl z dopiskiem: Rekrutacja AWF. Oosoby zainteresowane pracą prosimy dodatkowo o przesłanie swojego CV. 

ORGANIZATORZY:

Kategoria: Wydarzenia
Twój komentarz

Copyrights ©2024: DietetykPraca.pl