Dietetyk Praca

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

27 Październik, 2017

Ambasador Marki

Miejsce pracy:
Wszystkie województwa

Masz dostęp do środowiska dietetyków i chcesz to wykorzystać? 

Proponujemy bardzo atrakcyjną finansowo rolę „Ambasadora Marki”: Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk.

 

Jeżeli swoją aktywnością przyczynisz się do zwiększenia zainteresowania dietetyków współpracą z jedną z naszych marek możesz liczyć na bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: średnio od kilku do kilkunastu tysięcy miesięcznie.

  • Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do osób lub firm posiadających bezpośredni kontakt ze środowiskiem dietetyków: szkoleniowców, wykładowców, blogerów, przedstawicieli handlowych w branży sportu i farmacji, marketingowców. inne
  • To również idealna propozycja dla przedsiębiorczych dietetyków, którzy potrafią skutecznie zaktywizować zawodowo swoich znajomych w branży.

 

Jesteśmy największym i najbardziej doświadczonym projektem sieciowym w branży dietetyki w Polsce. Nasza sieć poradni liczy ponad 300 gabinetów i każdego miesiąca zasila ją od kilku do kilkunastu nowych dietetyków. Jeżeli pomożesz nam ten rozwój jeszcze silniej zdynamizować, na pewno bardzo się odwdzięczymy ;) 

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV oraz uzasadnienie możliwości wsparcia w/w projektu.  

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres email:
[email protected]
z dopiskiem Ambasador Marki

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Copyrights ©2022: DietetykPraca.pl